Gyvai grojantys muzikantai

Gyvai grojantys muzikantai

Mes esame gyvai grojantys muzikantai turintys savo dainų repertuarą ir visą reikalingą muzikinę techniką. Esame profesionalūs gyvai grojantys muzikantai, todėl grojame tik gyvą muziką perteikdami realią emociją savo pasirodymų metu. Jūsų šventę galime paversti nepamirštamu prisiminimu. Galimybė išgirsti gyvą muziką mažėja atsirandant išmaniosioms technologijoms, kurios leidžia dainininkui tik žiobčioti pasirodymo metu. Didžiausia tokių pasirodymų grėsmė yra iškraipytas atlikėjo balsas, kuris labai skiriasi nuo dainuojančio gyvai. Skirtingai nei gyvo pasirodymo atlikėjas išjaučia tikrąją emociją ir ją perduoda publikai.

 

Gyvai grojantys muzikantai - Algimantas Butnorius

Gyvai grojantys muzikantai – Algimantas Butnorius

Per savo ilgą dainavimo patirtį teko atlikti daug dainų, kurios su gyvenimo patirtimi keitėsi, tobulėjo.  Su laiku mūsų grojama gyva muzika ir jos atlikimas kokybiškėjo ir mūsų komanda tapo profesionalia daug kur kviečiama ir vertinama grupe.

Mūsų gyvus pasirodymus galite išgirsti užsukę į mūsų internetinį puslapį.

Mes pasiūlysime gerą muziką ir puikią nuotaiką už gerą kaina.

Kokios galimybės ir nauda klausant gyvai grojančių muzikantų. Jeigu atlikimas vyksta kavinėje arba vestuvių metu tai pagrindinė naudą gauna publika, kuri daug dažniau sugrįžta į tą pačią vietą, kadangi ten jautėsi gerai ir jo atmintyje liko jaukus prisiminimas, kuomet gyvai grojantys muzikantai atliko savo pasirodymą. Tai didžiulė nauda tokios sodybos, kavinės, klubo ar baro savininkui, kadangi pasirodymą atperka publikos užsakymai.

 

 

Mūsų gyvus pasirodymus gali užsakyti bet koks juridinis ar fizinis asmuo prieš tai suderinus visus niuansus. Juridiniai asmenys dažnai užsako vasaros sezono arba švenčių metu įmonės gimtadieniui ar kalėdiniam vakarui. Kalėdų šventei puikiai tinka romansų ir baladžių vakaras, kuris sukurs tinkamiausią atmosferą šventėje. Įmonės gimtadieniui labiau tinka greitesnė ir linksmesnė muzika. Aptarsime jūsų poreikį ir prisitaikysime prie šventės tematikos.

Didžiulė metų patirtis mums leidžia surengti aukščiausios kokybės gyvos muzikos pasirodymus su grupe ir profesionalia aparatūra. Išgirsite nuostabias Lietuvoje jau pripažintas dainas, pajausite tikrą emociją, kadangi esame profesionalūs muzikantai. Darbas scenoje mums yra malonumas ir to neįmanoma nuslėpti nuo publikos.

Mes dirbame jums patogiu metu;

Organizuojame pasirodymus visoje Lietuvoje;

Algimantas Butnorius;

Telefono numeris: 8 68501369

Gyvai grojantys muzikantai

Gyvai grojantys muzikantai