Įmonių gimtadieniai

Įmonių gimtadieniai

Įmonių gimtadieniai yra neatsiejama darbo kultūros dalis. Norite rengti įmonės gimtadienį ar vakarėlį. Mes jums padėsime jį suorganizuoti. Esame šios srities profesionalai, organizavome ne vieną įmonių gimtadienį. Jums nereikės rūpintis organizuojamos šventės vieta, transportu, muzika.

 

 

Įmonių šventės dažnai neapsieina be koncerto. Gyvai grojantys muzikantai čia puikiai tinka, todėl pasirūpinsime profesionalia muzikos aparatūrą ir pritaikysime dainų stilių pagal jūsų pageidavimą. Gimtadienį švenčiate tik vieną kartą per metus, todėl suvokiame kaip svarbu įmonei, kad darbuotojai atsipalaiduotų. Tam esame pasiruošę daugiau nei tūkstančio dainų repertuarą iš kurio atrinksime jums tinkamiausias. Jūsų poreikis yra svarbiausias, todėl deriname ir patį muzikos stilių. Atsižvelgus į svarbiausius jūsų pageidavimus organizacijų gimtadieniai pavirs nepamirštama švente, kurios pagalba suburiamas visas kolektyvas.

Įmonių gimtadieniai

Įmonių gimtadieniai, kuriuos organizuoja Algimantas Butnorius

Idealus įmonės gimtadienis neatsiejamas nuo joje dirbančių žmonių emocijų, draugiškumo, noro įsilieti į visos šventės atmosferą. Todėl nedvejokite ir džiaukitės įmonės švente, kuria mes galime pasirūpinti.

Dirbame visoje Lietuvoje;

Dirbame jums patogiu paros metu;

Telefono numeris – 8 68501369

Įmonių gimtadieniai - Algimantas Butnorius

Įmonių gimtadieniai. Nuotraukos iš Algimanto Butnoriaus koncerto.