Muzikantai jubiliejui

Muzikantai jubiliejui

Muzikantai jubiliejui! Norite turėti gerą ir nepakartojamą savo jubiliejaus šventę, kreipkitės mielai padėsime. Organizuojant šventę norisi tokios muzikos, kuri kviestų šokti.  Svarbiausia mūsų užduotis – neleisti jums nuobodžiauti. Jubiliejaus ar gimtadienio šventė priklauso ne tik nuo svečių ar aplinkos, bet ir nuo tinkamai parinktos muzikos.

Esame profesionalūs muzikantai gyvai grojantys, dainuojantys laiko patikrintas dainas bei kūrinius jūsų jubiliejui ar kitai organizuojamai šventei. Turime visą reikiamą įrangą ir visus reikiamus įgūdžius Jūsų tobulos šventės pravedimui. Patikrinta, profesionali garso aparatūra ir šviesos efektai, jūsų jubiliejaus šventėje tikrai bus.

Jums brangi ir ilgai laukta jubiliejaus šventė bus kur kas įdomesnė, linksmesnė, prasmingesnė su gyva muzika, šokiais, žaidimais ir linksmu bei taktišku šventės vedimu. Vedame vakarą, kiekvienos šventės scenarijų ruošiame atsižvelgiant į užsakovo pageidavimą. Atliekame laiko patikrintas dainas, šiuolaikinius kūrinius. Skambios dainos ir nuotaikingos atrakcijos suteiks Jūsų šventei gražių ir įsimintinų akimirkų.

Muzikantai jubiliejui

Muzikantai jubiliejui su profesionalia muzikos aparatūra

Mes dirbame Jums, todėl visas detales susijusias su scenarijaus ypatumais deriname su Jumis iš anksto. Mūsų tikslas, kad jūsų jubiliejaus šventė būtų įsimintina visiems šventės dalyviams. Mūsų dovana Jums – jubiliejinės dainos, specialiai atrinktos jūsų šventei.

Muzikantai jubiliejui pasiruošę atiduoti visas savo jėgas, kad jūsų organizuojama šventė būtų nepamirštama. Mes Jūsų paslaugoms! Susisiekus aptarsime visus Jums rūpimus klausimus, kad Jūsų šventė būtų sėkminga.

Muzikantai jubiliejui

Muzikantai Jubiliejui. Nuotraukos iš Algimanto Butnoriaus jubiliejaus.