Profesionalūs muzikantai

Profesionalūs muzikantai

Profesionalūs muzikantai

Profesionalūs muzikantai – siūlome rinktis tai, kas jums svarbu!

Profesionalūs muzikantai – mes esame šios srities profesionalai, turintys didelę muzikinę patirtį. Jau daug metų dirbantys scenoje, grojantys ir dainuojantys įvairaus žanro dainas. Prisitaikome prie kiekvieno žmogaus poreikių ir norų. Kuriame jaukią atmosferą, kad klausytoją sudomintume savo dainomis ir grojama muzika. Grojame kokybišką muziką, kuri gali suteikti gerą, nuotaikingą atmosferą.

 

 

Mūsų repertuaras platus, galime pasiūlyti:

    • Autorinių dainų vakarus. Tokio pasirodymo metu atliekamos autorinės Algimanto Butnoriaus dainos, kurių neišgirsite niekur kitur. Pagrindinė tokio pasirodymo nauda yra dainos ir atlikėjo santykis. Be abejo autorinės dainos yra iš autoriaus gyvenimo, todėl kiekviena atliekama daina turi reikšmę atlikėjui. Tik pats autorius gali atlikti dainą profesionaliai ir perteikti tikrąją tos dainos emociją.
    • Romansų, dainuojamos poezijos ir baladžių vakarus. Kviečiame visas vienišas širdis pajausti meilės ir nuoširdumo jausmą klausantis Algimanto Butnoriaus baladžių. Net ir vienišos žmonių širdys prisipildo meilės ir džiaugsmo tokiame renginyje. Leiskite sau užmiršti ir pailsėti nuo skausmo, o gal būt norite praleisti romantišką vakarą su artimu žmogumi.
    • Rusų dainų vakarus. Rusiškos dainos lietuvių kultūroje turi didžiulę vertę, todėl dažnai išgirstame klausimą ar turime rusiškų dainų repertuarą. Dėl šios priežasties esame pasiruošę pasiūlyti puikių rusiškų dainų sąrašą.
    • Klasikinės gitaros vakarus. Akustiškai atliekama programa – gitara ir vokalas. Koncertuojant su šiuo instrumentu pabrėžiamas atlikėjas, jaučiamas paprastumas ir tikrumas.
    • Šokių muzikos vakarus. Klube ar bare galime atlikti šokių muzikos vakarą. Įsimintinas vakaras bus pelningas ir žmonės norės sugrįžti į tą pačią vietą dar kartą!

Esame patyrę muzikantai grojantys gyvą, kokybišką muziką. Galime pateikti skirtingos stilistikos muzikinį repertuarą, pagal jūsų pateiktą poreikį: įvairioms šventėms, vestuvėms, jubiliejams, gimtadieniams. Puiki atmosfera ir nuotaika visai jūsų šventei bus garantuota.

Taip pat galime atlikti gyvo garso koncertus, grojant ir dainuojant kavinėse ar restoranuose, kad atėjusiems klientams būtų malonu pasibūti ir gerai praleisti laiką. Mes visada pasirūpinsime gera, kokybiška muzika su puikia garso kokybe ir nepriekaištingu atlikimu.

Visada sakome, kad geriausias priimtas sprendimas, tai yra profesionalus, gyvas pasirodymas, kurį mes galime pasiūlyti. Tikime, kad Jūsų šventės vizija ir mūsų ilgametė patirtis padės pasiekti geriausių rezultatų.

Profesionalūs muzikantai.

Profesionalūs muzikantai. Nuotraukos iš Algimanto Butnoriaus koncerto